EGO
Η σειρά Ego αντιπροσωπεύει την αληθινή έκφραση της ευελιξίας και του εκλεπτυσμένου σχεδιασμού. Ένας εκλεπτυσμένος σχεδιασμός, όπου η επιφάνεια με εφέ ρητίνης, παιγμένη σε αποχρώσεις που προσομοιάζουν σκόνη, βρίσκει νέα εμφάνιση στην ενσωμάτωση κεραμικών στοιχείων με εφέ ξύλου.
Δυο υφές, ματ, γυαλιστερό.
Διαθέσιμο σε 1 πάχος
10mm
4 χρώματα
Beige, White, Grey, Black.
Διαθέσιμες διαστάσεις
90x90
60x60
30x30
Τεχνολογία: Color Body Porcelain Tile
PDF : LINK
VIDEO : LINK
agapitos
Χριστομιχάλη Ξυλουρη 48
Ηράκλειο Κρήτης
Ελλάδα